Ανακοινώσεις

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 14ου Δημοτικού Σχολείου Ιλίου σε συνεργασία με τις Κοινωνικές Υπηρεσίες του Δήμου διοργανώνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Σχολείου Βιωματικά Σεμινάρια Ενημέρωσης Γονέων.

Το Διοικητικό Συμβούλιο (Δ.Σ.) του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, λαμβάνοντας υπόψη τις προβλέψεις του καταστατικού λειτουργίας, πραγματοποιεί την Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση και σας προσκαλεί την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 18:30, στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, με μεγάλη χαρά και ανυπομονησία, σας ανακοινώνουμε την έναρξη των δραστηριοτήτων του Συλλόγου μας για το σχολικό έτος 2023-2024, από την Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023.